Pozor! Tato stránka byla publikována v minulosti a uvedená fakta již nemusí odpovídat současné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Výhody půjčky

Článek publikován dne 10. 12. 2013

Půjčka do 5000 ihned má své nesporné výhody. Především je potřeba uvést snadnou dostupnost těchto půjček - tento typ mikroúvěrů je doménou nebankovních společností a ty jsou ochotny takto malé částky poskytovat za velmi výhodných a dostupných podmínek. Nejčastěji je to formou tzv. strong>půjček před výplatou na účet nebo zasláním poštovní složenkou.

Většina z nebankovek nepožaduje při těchto částkách doložení příjmů, takže jsou tyto půjčky vhodné například i pro nezaměstnané, důchodce, matky na md studenty apod.


Jde to i bez registru

Další nespornou výhodou je to, že moho společností, které tyto půjčky poskytují, se nezabývá hledáním Vašeho jména v registrech dlužníků. I když to neplatí pro všechny půjčky do 5000, dá se říci, že dnes není problémem najít půjčku 5000 bez nahlížení do registrů.

Rychlost a dostupnost

Kromě výše uvedených pozitiv je hlavní výhoduou tohoto typu malých půjček rychlost. Tyto půjčky lze získat u většiny poskytovatelů v podstatě ihned a na ruku. To je výhodné zejména pro ty, kteří mají například zablokovaný účet kvůli exekuci a podobně.

V neposlední řadě je nutno zmínit, že půjčky 5000 jsou také poměrně málo rizikové. Oproti půjčkám například 20000, 30000, 50000 není splacení částky 5000 takovým problémem a tuto částku "dáme dohromady" daleko snadněji.