Pozor! Tato stránka byla publikována v minulosti a uvedená fakta již nemusí odpovídat současné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Jak žádat o půjčku

Článek publikován dne 10. 9. 2014

O půjčku lze žádat různými způsoby. Klasický můžeme nazvat způsob, kdy jdeme o půjčku žádat na pobočku banky nebo nebankovní společnosti. Do nedávné doby ani jiná možnost nebyla, v dnešní době máme naštěstí k dispozici i další způsoby jak o půjčku požádat. Kromě telefonické žádosti je to především žádost online. Tak je tomu například i u půjček typu půjčka před výplatou na účet.Telefonická žádost - pozor na 0900

Na telefonickou žádost o půjčku narážíme především v nejrůznějších inzerátech, které nám poskytnou základní informace o půjčce a pro další podrobnosti a žádost o půjčku nás nasměrují na nějaké telefonní číslo. Zde musíme být velmi obezřetní, neboť tohoto zneužívají mnohé podvodné společnosti a podvodníci, kteří nás nechají zavolat na předražené telefonní číslo 0900, kde se žádnou půjčku nedostaneme, ale tento hovor nás může stát stovky až tisíce Kč.

Půjčky žádejte po internetu online

Nejnovější, nejpohodlnější a také nejbezpečnější metodou, jak žádat o půjčku, je pomocí online internetového formuláře. Ten má na stránkách většina bankovních i nebankovních společsnotí poskytující půjčky. Pokud nás půjčka nabízená danou společností zaujala, tento formulář můžeme vyplnit - zadáme požadovanou výši půjčky, dobu splácení, zadáme základní údaje o sobě a formulář odešleme.

Následně nás bude kontaktovat operátorka nebo operátor půjčky a domluví s námi podrobnosti. Třetím krokem je předání peněz - podle podmínek půjčky si zpravidla můžeme vybrat, zda chceme peníze na ruku nebo na účet.

Refinancování

Další témata

Půjčky, úvěry

Doporučujeme:

Maxi-půjčky.cz - Váš průvodce světem půjček a úvěrů.

Uvažujete o koupi sušičky na prádlo? Užitečné informace najdete na stránkách www.sušičky-prádla-test.cz.

Půjčka bez doložení příjmu - informace o online půjčce, u které nemusíte dokládat, kolik vyděláváte.

© 2016 INFINEA Finance, spol. s r.o., všechna práva vyhrazena, Půjčka-5000-ihned.cz. Tyto webové stránky byly založeny za účelem informovat čtenáře hledající informace o finančním trhu. Provozovatel webu není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů.