Pozor! Tato stránka byla publikována v minulosti a uvedená fakta již nemusí odpovídat současné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Půjčka 5000 Kč na 12 měsíců

Článek publikován dne 31. 7. 2014

Půjčka 5000 je v nabídce bankovních i nebankovních společností. Otázkou ale je, jaké jsou podmínky přidělení této půjčky a jaké jsou další parametry – například doba splatnosti. Podívejme se na to důkladněji.Lze si půjčit pouhých 5000 Kč od banky?

Půjčku 5000 od banky není problém získat – pokud ovšem máte čisté registry a doložitelný příjem. Bankovní půjčky 5000 Kč na 12 měsíců si můžete půjčit buďto formou kontokorentu k Vašemu účtu, případně prostřednictvím kreditní karty. Problémem je, pokud podmínky pro bankovní půjčky nesplňujete anebo už máte kontokorent a kreditní kartu vyčerpané.

Okamžité půjčky před výplatou

Pro tyto případy jsou zde malé bleskové půjčky před výplatou. Půjčky před výplatou 5000 jsou snadné a dostupné, jsou ovšem krátkodobé a maximální doba splatnosti zde bývá 30 dní. Je to dáno smyslem těchto úvěrů – pomoci Vám překlenout aktuální nedostatek peněz před výplatou. Pokud ovšem sháníte půjčku 5000 na 12 měsíců, půjčka do výplaty asi nebude to pravé pro Vás.

Půjčka 5000 Kč na rok

O půjčku 5000 Kč na 12 měsíců bude lepší požádat například společnost Provident – ti Vám 5000 Kč půjčí, maximální doba splatnosti půjčky Provident je 45 nebo 60 týdnů – tedy více než 12 měsíců. O půjčku Provident lze požádat jednoduše online pomocí internetového formuláře a můžete si zvolit, zda chcete hotovostní formu nebo bezhotovostní formu.

Pozor na půjčky od neprověřených společností

Existují i další nebankovní společnosti, které Vám 5 tisíc na 1 rok půjčí, ale u nich nebudete mít záruku solidního jednání a pokud se rozhodnete si půjčit u neznámé společnosti, buďte raději velmi opatrní.

Refinancování

Další témata

Půjčky, úvěry

Doporučujeme:

Maxi-půjčky.cz - Váš průvodce světem půjček a úvěrů.

Uvažujete o koupi sušičky na prádlo? Užitečné informace najdete na stránkách www.sušičky-prádla-test.cz.

Půjčka bez doložení příjmu - informace o online půjčce, u které nemusíte dokládat, kolik vyděláváte.

© 2016 INFINEA Finance, spol. s r.o., všechna práva vyhrazena, Půjčka-5000-ihned.cz. Tyto webové stránky byly založeny za účelem informovat čtenáře hledající informace o finančním trhu. Provozovatel webu není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů.