Pozor! Tato stránka byla publikována v minulosti a uvedená fakta již nemusí odpovídat současné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Půjčka bez doložení příjmů

Článek publikován dne 7. 8. 2014

Pět tisíc korun je částka, nad kterou možná někteří lidé mohou mávnout rukou. Pokud ale tato suma akutně chybí a do výplaty zbývá kritický týden nebo dva, je to nepříjemnost, která si žádá rychlé a operativní řešení.

Podívejme se, kde se dá tato částka sehnat rychle a bez formalit - kdo poskytne půjčku bez doložení příjmů 5000 Kč?


Hned na začátku raději zapoměňme na nejrůznější lichváře a soukromníky, kteří Vám sice půjčí bez problémů a okamžitě, ale také za nejasných podmínek. Pokud se kvůli pár tisícovkám nechcete dostat do nějaké šlamastyky, bude rozuměnjší obrátit se na ověřené a legální nebankovní společnosti, které se na malé rychlé půjčky zaměřují.

Bez příjmů i bez registrů

Peníze Vám poskytnou bez "papírování" - bez prověřování Vašich příjmů a někdy také bez kontroly registrů dlužníků. Vše zde probáhá online - od podání žádosti o půjčku, přes proces schvalování až po zaslání peněz na účet. A pro žadatele, kteří nechtějí půjčku na účet, umožňují některé společnosti zaslání peněz poštovní složenkou.

Vyřízení do 15 minut

Vyřízení takovéhoto úvěru většinou nezabere více než 15 minut a pokud je vše v pořádku, o nic delší dobu nemusíte čekat ani na zaslání peněz na Váš účet. Peníze tak můžete mít ještě v den žádosti a je jen na Vás, jak s nimi naložíte.

Příkladem operativních půjček bez doložení příjmů 5000 Kč i více jsou například: Everyday Plus (až 12000 Kč, splatnost až 62 dní), NetCredit (až 4500 Kč, splatnost až 30 dní) Zaimo (až 25000 Kč, splatnost až 12 měsíců) nebo například Kredito24 (až 12500 Kč, splatnost až 30 dní).