Pozor! Tato stránka byla publikována v minulosti a uvedená fakta již nemusí odpovídat současné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Kouzelná Půjčka

Článek publikován dne 11. 2. 2014

Většina parametrů Kouzelné půjčky je podobná parametrům jiných rychlých nebankovních půjček na českém trhu. Neznamená to ale, že by nenabízela nic navíc. Díky věrnostnímu programu si můžete při každé půjčce půjčit o něco více a pomůže vám například s placením složenek.

Jak půjčku získat?

Postup pro získání Kouzelné Půjčky se moc neliší od většiny poskytovatelů drobných spotřebitelských úvěrů. Na webové stránce Kouzelné Půjčky stačí zadat, kolik si chcete půjčit a jakou volíte dobu splatnosti. Při první půjčce lze získat 1 000 až 10 000 Kč na dobu splatnosti od 2 do 30 dnů.


Po odeslání žádosti se s vámi telefonicky spojí někdo ze společnosti, aby ověřil vámi zadané údaje. Poté přijde už jen autorizační SMS a do 60 minut vaše peníze letí na účet.

Více půjček, více peněz

Pokud si půjčujete častěji, můžete se dostat k více penězům. Pokud první půjčku řádně splatíte, můžete požádat o další. Po druhé půjče můžete dosáhnout až na 20 000 Kč, při třetí na 30 000 Kč, čtvrtá vám nabídne až 40 000 Kč a pokud požádáte o pátou a další půjčku, můžete získat až 50 000 korun.

Zaplatí za vás složenku

Pokud vám před výplatou přijde nečekaná složenka, jejíž splacení by mělo být uskutečněno neprodleně, nezoufejte. Můžete společnosti Kouzelná Půjčka zaslat kopii takové složenky a bude bez prodlení zaplacena. Poté stačí spolu s poplatkem takovou službu zaplatit příští měsíc, nebo i dříve. Kouzelná Půjčka si totiž neúčtuje žádné poplatky za předčasné splacení půjčené částky.

Na co si dát pozor?

Ačkoliv tato půjčka nabízí řadu výhod, je potřeba pamatovat, že při nevčasném splacení budeme muset počítat s poplatky za opožděnou splátku. Závěrem jedna obecná rada pro půjčky: není radno splácet jednu pohledávku jinou půjčkou. Můžete se pak snadno a rychle ocitnout na pokraji dluhové pasti.