Pozor! Tato stránka byla publikována v minulosti a uvedená fakta již nemusí odpovídat současné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Půjčka do výplaty ihned účet

Článek publikován dne 18. 9. 2014

Také pořád řešíte otázku peněz? Stává se vám, že nemůžete vyjít do výplaty? V takovém případě vám banka jen těžko půjčí - většinou se nám jedná o nízký obnos, abychom "přežili" pár dnů, maximálně týden, dva. Peníze lze ale získat i jinde - nebankovní úvěrové společnosti vám poskytnou peníze okamžitě.

Podívejte se po produktu půjčka do výplaty ihned a zajistěte si finanční zdroj do příští výplaty.Na důvod půjčky se vás nikdo nebude ptát

Peníze můžete upotřebit na cokoliv, na výdaje spojené s cestováním, zaplacení nájemného či na koupi nového spotřebiče. Nebankovní společnosti po vás nechtějí znát důvody, které vás přiměly zažádat o Půjčku do výplaty ihned. Je jen na vás, do čeho peníze investujete. Dalším pozitivem je to, že nikdo nenahlíží do registru dlužníků, proto může být žadatelem opravdu každý. Nemáte zdroj příjmu? Nevadí! I pro vás je půjčka určena.

Získejte peníze ihned

Půjčku do výplaty ihned získáte během pár okamžiků. Poté, co vyplníte jednoduchou a srozumitelnou online žádost a odešlete ji, ozve se vám úvěrový pracovník. Dozvíte se od něj, zda vám byla půjčka schválena. Pak již nic nebrání tomu, aby vám peníze byly zaslány na účet. Vlastníte běžný účet u stejné banky jako společnost? Gratulujeme vám, protože peníze získáte takřka ihned. V případě jiné banky očekávejte finanční obnos do 24 hodin.

Vyberte si dobu splatnosti

Půjčit si můžete od pár set do 10 000 Kč. Splatit ji můžete do 15 až 30 dnů, třeba až vám přijde výplata od zaměstnavatele, důchod nebo sociální dávky. Ulevte touto půjčkou vašemu rodinnému rozpočtu a neváhejte ji vyzkoušet na vlastní kůži.Refinancování

Další témata

Půjčky, úvěry

Doporučujeme:

Maxi-půjčky.cz - Váš průvodce světem půjček a úvěrů.

Uvažujete o koupi sušičky na prádlo? Užitečné informace najdete na stránkách www.sušičky-prádla-test.cz.

Půjčka bez doložení příjmu - informace o online půjčce, u které nemusíte dokládat, kolik vyděláváte.

© 2016 INFINEA Finance, spol. s r.o., všechna práva vyhrazena, Půjčka-5000-ihned.cz. Tyto webové stránky byly založeny za účelem informovat čtenáře hledající informace o finančním trhu. Provozovatel webu není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů.