Pozor! Tato stránka byla publikována v minulosti a uvedená fakta již nemusí odpovídat současné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Moderní mPůjčka Plus

Článek publikován dne 14. 6. 2015

Potřebujete peníze, ale nechcete dokládat účel vaší půjčky? Pokud byste raději nejprve zkusili bankovní půjčku, než se vrhnete na nabídku těch nebankovních, pochodit můžete třeba u mBank.

Tato moderní banka má, podobně jako některé další, v nabídce i bankovní neúčelovou půjčku. Tento hotovostní úvěr se nazývá mPůjčka Plus a může být velmi zajímavým řešením.


Půjčka až 600 000 Kč bez prokazování účelu

MPůjčka Plus je půjčka velmi dostupná a v mnoha ohledech jedinečná. Poskytne vám 10 000 až 600 000 Kč, které splatíte za 12 až 84 měsíců. Příjemný je fakt, že nevyžaduje spoludlužníka, ručení, zástavu ani další zajištění. Co vás potěší, je garance nejvýhodnějších podmínek a nejnižší RPSN mezi všemi půjčkami. To určitě mnoho žadatelů o půjčku přesvědčí.

Výjimečná flexibilita

Rádi byste si půjčku přizpůsobovali svým možnostem? MPůjčka Plus vám to umožní. V rámci internetového bankovnictví mBank si můžete prodloužit splatnost, snížit měsíční splátku, odložit splátku nebo změnit termín splátky. Zároveň se nemusíte být nesmyslných poplatků za předčasné splacení nebo mimořádné splátky.

Rychlost vyřízení půjčky

Co se týče rychlosti vyřízení, konkuruje mPůjčka Plus směle nebankovním produktům. Zažádat o ni můžete online, podpis proběhne pomocí SMS kódu v internetovém bankovnictví a peníze vám budou do několika minut převedeny na mKonto. Dokládat svůj příjem nemusíte, pokud vám příjmy chodí právě na toto konto u mBanky.

Nezapomeňte se pojistit

Kdo může půjčku u mBank získat? Žadatel starší 18 let, právně způsobilý, s trvalým zdrojem příjmů, bydlištěm v ČR, čistým registrem dlužníků a bez závazků k mBance. Vhodné je pojištění schopnosti splácet uzavřené během uzavírání smlouvy o půjčce, protože nikdy nevíte, zda vás nepotká ztráta zaměstnání, úraz nebo dlouhodobá nemoc. Pokud vidíte, že máte výpadek příjmu a bude trvat déle než měsíc, pomocí formuláře na stránkách mBank můžete zažádat o odklad splátek.