Pozor! Tato stránka byla publikována v minulosti a uvedená fakta již nemusí odpovídat současné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.

ČSOB Přefinancování půjček

Článek publikován dne 7. 8. 2015

Máte jednu nebo více půjček a nevyhovují vám příliš svými parametry? Mnoho produktů je poměrně nevýhodných, navíc se objevují nové a nové nabídky, a co vyhovovalo před rokem, nemusí vyhovovat dnes, nehledě na to, že i vaše finanční situace se může za tu dobu změnit.

Možná víte, že existuje možnost převést všechny své půjčky k jiné bance, čímž snížíte měsíční výdaje a získáte přehledný splátkový kalendář. Velmi lákavé přefinancování půjček nabízí ČSOB, spolu s dalšími bankovními službami a produkty.


Výhody přefinancování

V čem je ČSOB přefinancování půjček lákavé? K bance můžete převést vícero svých půjček, zjednodušit si život a navíc využít mnoho výhod. Jednat se může o úvěry, kontokorenty, kreditky, půjčky bankovní i nebankovní. Nebudete muset platit každou splátku za jednotlivé půjčky zvlášť, měsíční částka se sníží a ušetříte na některých poplatcích.

Upravte si podmínky podle své situace

Požádat můžete i o další peníze, pokud si potřebujete pořídit něco, co byste jinak museli odkládat na později, až půjčku splatíte. Pokud se vám nebude dařit splácet podle stanoveného kalendáře, je tu možnost jeho úpravy nebo odkladu splátek. Naopak, pokud přijdete k penězům, můžete splácení urychlit předčasným uhrazením půjčky.

Jak při refinancování postupovat?

Láká vás možnost přefinancování vašich půjček u ČSOB? Žádost můžete podat telefonicky na bezplatné lince, přes smartbanking nebo v rámci internetového bankovnictví. U svého zaměstnavatele si budete muset vyžádat potvrzení o vašem příjmu za posledního čtvrt roku. Jakmile bude žádost vyhodnocena, banka předloží návrh smlouvy. Pokud se vám bude pozdávat a podepíšete ji, máte vystaráno.

Založení nového účtu

Podmínkou přefinancování je založit si u ČSOB jeden z běžných účtů v jejich nabídce, který využijete pro splácení nové půjčky. Pokud byste zjistili, že vám produkt nevyhovuje a chtěli půjčku zrušit, banka vám umožní do 30 dnů ji zdarma vrátit!

Až 600 tisíc korun se splatností 8 let

Díky přefinancování půjček u ČSOB můžete získat jedinou přehlednou a výhodnou půjčku ve výši 50 000 až 600 000 Kč se splatností až 8 let. Doporučuje se sjednat si i pojištění schopnosti splácet, což vám dodá pocit klidu, a jistotu, že i když se ocitnete v nečekané životní situaci, zvládnete pravděpodobně půjčku řádně splatit.