Pozor! Tyto stránky již existují určitou dobu, a tak fakta na nich uvedená nemusí odpovídat současné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Nabídka půjček bez nahlížení do registru dlužníků

Článek publikován dne 19. 10. 2013

Stát se to může v podstatě každému – vezmete si půjčku, byť třeba jenom pár tisícovek, a něco se „semele“ a vy nejste schopni půjčku splatit. U některých úvěrů vám možná věřitelská společnost dá pár dnů k dobru, ale pokud ani pak nezaplatíte, vaše jméno se ocitne v některém z registrů dlužníků a to znamená „červenou“ pro půjčky u většiny bank a nebankovních společností. Podívejme se, kde se dá získat půjčka i se zápisem v registru dlužníků.Půjčky od soukromých osob

První možností je poohlédnout se po nějaké půjčce od soukromé osoby (lidově řečeno od lichváře). Soukromník se zpravidla registry příliš nezabývá a peníze Vám půjčí na ruku a ihned, nicméně je nutno říci, že se jedná o velmi rizikový způsob půjček – vedle vysokého úroku Vás mohou nepříjemně překvapit i další rizika.

Nebankovní půjčky

O něco bezpečněji si můžete bez registru půjčit u menších nebankovních společností, které sídlí například v místě vašeho bydliště. Zde jsou rizika o něco nižší – většina společností si buduje své renomé a nemohou si dovolit na své klienty podrazy, nicméně i zde můžeme narazit na podvodníky a je nutné být velmi na pozoru.

Půjčky bez registru od prověřených společností

Asi nejjistější volbou bude požádat o půjčku bez prověřování registrů některou ze zavedených nebankovních společností s působností po celé ČR (případně i v zahraničí). K těmto společnostem patří například Provident Financial s půjčkou Provident (až 4000 - 50000 Kč) nebo společnost Tommy Stachi (půjčka 3000 – 50000 Kč). Výhodou takovýchto půjček jsou minimální rizika a záruka solidního jednání ze strany věřitelských společností. V každém případě je ale nutné u půjček bez registru ihned na účet počítat s vyšší úrokovou sazbou a RPSN než je tomu u běžných půjček.

Refinancování

Další témata

Půjčky, úvěry

Doporučujeme:

Maxi-půjčky.cz - Váš průvodce světem půjček a úvěrů.

Uvažujete o koupi sušičky na prádlo? Užitečné informace najdete na stránkách www.sušičky-prádla-test.cz.

Půjčka bez doložení příjmu - informace o online půjčce, u které nemusíte dokládat, kolik vyděláváte.

© 2013 INFINEA Finance, spol. s r.o., všechna práva vyhrazena, Půjčka-5000-ihned.cz. Web byl založen za účelem informovat čtenáře hledající informace o finančním trhu. Jeho provozovatel není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů.