Pozor! Tyto stránky již existují určitou dobu, a tak fakta na nich uvedená nemusí odpovídat současné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Nebankovní půjčka i 50 000,-

Článek publikován dne 13. 10. 2014

Ne každý člověk ví, že nebankovní půjčka není jenom takzvaná půjčka do výplaty, kde vám půjčí pár tisíc korun. Nebankovní úvěr může mít i mnohem vyšší obnos, třeba i 50 000 korun. Nebankovní půjčku kde Vám opravdu půjčí až 50 000 Kč nebo i více neposkytují jenom společnosti, ale i soukromé osoby, například oproti podpisu směnky.

Stačí se rozhodnout, jestli věříte víc nějaké společnosti nebo soukromé osobě. Když si budete půjčovat na směnku, můžete získat půjčku i několik set tisíc korun.Kde a jak půjčku zařídit

Nejlepším místem, kde hledat nebankovní půjčku, která nabízí větší finanční možnosti, je internet nebo inzerát v novinách. Do internetového vyhledávače si zadáte přímo to, co chcete, a vyběhne vám několik inzerátů. Pokud si budete půjčovat na směnku, dejte si pozor na případné podmínky poskytovatele. Důležité je prověřit si jak soukromou osobu, tak i nebankovní společnost, která úvěr nabízí. Rozhodně je lepší půjčit si od nějaké známé společnosti, jako je třeba Provident nebo Cofidis než od méně známé firmy, která nemá ani moc recenzí a nemáte tedy jistotu, že peníze přijdou. Pokud si k půjčce zvolíte nějakou instituci, stačí vyplnit online formulář a během pár minut víte, zda byla vaše žádost schválena. Se soukromníkem se většinou dohodnete emailem na osobní schůzce, kde proberete potřebné detaily.

Na co si dát pozor

Jestliže si půjčku berete u nebankovní společnosti, dejte si pozor na pár detailů, které napoví, zda se nejedná o podvod. U nebankovní půjčky není nikdy potřeba dokládat výši příjmů nebo výpis z registru dlužníků, pokud tohle nějaká společnost vyžaduje, dejte raději ruce pryč a koukněte se jinde. Další indicií může být například poplatek za schválení půjčky nebo zpoplatněné telefonní číslo.Refinancování

Další témata

Půjčky, úvěry

Doporučujeme:

Uvažujete o koupi sušičky na prádlo? Užitečné informace najdete na stránkách www.sušičky-prádla-test.cz.

Půjčka bez doložení příjmu - informace o online půjčce, u které nemusíte dokládat, kolik vyděláváte.

© 2016 INFINEA Finance, spol. s r.o., všechna práva vyhrazena, Půjčka-5000-ihned.cz. Web byl založen za účelem informovat čtenáře hledající informace o finančním trhu. Jeho provozovatel není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů.